Mistrzyni fitness stosuje probiotyki JOY DAY

Nasza duma – mistrzyni fitness Natalia Gacka

Natalia przez większość swojego życia zajmuje się zawodowo sportem. Z pewnością jej najmocniejszą stroną jest fitness sylwetkowy i może pochwalić się wielkimi osiągnięciami.

W swojej karierze zdobyła tytuł Mistrzyni Świata Juniorek w 2012 roku.  Między 2004-2006 rokiem udało jej się wywalczyć trzy złote medale na mistrzostwach Polski w kategorii Fitness Gimnastyczny Juniorek. W późniejszym czasie na przestrzeni pięciu lat (2007-2012) zdobyła czterokrotnie tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Fitness Sylwetkowy Juniorek.

Czym zajmuje się na co dzień?

Natalia pomimo licznych treningów znajduje czas na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pomaga wielu osobom, które rozpoczynają swoją karierę sportową, osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poprawić kondycję fizyczną. Jako dietetyk kliniczny posiada dużą wiedzę na temat zdrowia. Pozwala jej to na rozpisywanie diet dopasowanych dla poszczególnych przypadków ludzi. Zawsze podchodzi indywidualnie do swoich podopiecznych i stara się im pomóc najlepiej jak tylko może. Oprócz jadłospisów prowadzi również treningi personalne, na których pokazuje jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na siłowni żeby uzyskać najlepsze efekty.

Kontakt do Natalii i więcej informacji o niej możecie znaleźć na stronie internetowej: http://www.nataliagacka.pl/natalia

Natalia Gacka stosuje probiotyki Joy Day

Probiotyki Joy Day na Polskim rynku cieszą się coraz większą popularnością. Jako firma zwracamy uwagę na to żeby nasze produkty były nie tylko rozpoznawalne ale przede wszystkim wartościowe dla klientów. Pozytywna opinia takiej osoby jak Natalia jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ daje ogromną dawkę motywacji. Chcemy podziękować jej z tego miejsca za słowa uznania i wszystkim naszym klientom, którzy wybrali nasze produkty.

Z myślą o Waszym zdrowiu, satysfakcji rozwijamy się i tworzymy coraz lepsze produkty.

Pozdrawiamy, Flow Day Team 🙂

Natalia Gacka - Mistrzyni Fitness
Natalia Gacka

 

 

 

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>