Opinia sportowców – probiotyki JOY DAY

Kim są Agata Hincyngier i Patryk Barglik?

Agata i Patryk to sportowcy i influenserzy zdrowego stylu życia. Posiadają duże grono internetowych odbiorców. Ich celem jest zaktywizowanie i mobilizowanie swoich słuchaczy do zmiany nawyków żywieniowych oraz wprowadzenia dozy aktywności fizycznej w ich życie. Efektem ich działań jest poprawienie samoakceptacji, samopoczucia i przede wszystkim zdrowia. Co więcej „zarażają” pozytywną energią do życia i zapewniają porządną dawką motywacji na co dzień.

Czym się zajmują?

Młodzi sportowcy aktywnie działają w mediach socjalnych. Mają swój własny kanał na YouTube oraz prowadzą stronę internetową o nazwie „DeepBreath”.  Promują tam aktywność fizyczną, zamieszczają przepisy na proste zdrowe potrawy oraz propozycje treningów. Oprócz tego w asortymencie znajdziemy akcesoria do ćwiczeń, plany treningowe a także bezpośrednio wpływające na poprawę zdrowia – probiotyki w formie płynnej.

Dlaczego Agata i Patryk polecają suplementację probiotykami Joy Day?

Zdrowe jelita to centrum odporności organizmu. Mikroorganizmy jelitowe odpowiadają za pobudzanie układu immunologicznego do pracy. Ponadto wpływają na uszczelnianie jelit polepszając tym wchłanianie składników odżywczych. Co więcej, przemiana materii zostaje usprawniona i poprawia się samopoczucie. Forma płynna probiotyku zapewnia witalność prozdrowotnych bakterii dlatego efektywnie oddziałują na organizm zaczynając już od jamy ustnej do samych jelit. Produkt ten składa się w stu procentach z naturalnych składników, bez konserwantów, cukrów i słodzików.

Koncentrat napoju probiotycznego Joy Day „DeepBreath”- formuła dla aktywnych

Sport, Joy Day

Joy Day „DeepBreath”  wzbogacony jest o ziele czystka i owoce dzikiej róży. Surowce zawarte w koncentracie przyczyniają się do zwiększenia ilości antyoksydantów i prozdrowotnych składników odżywczych. Wspomagają organizm przy wzmożonym wysiłku fizycznym (zmniejszają stres oksydacyjny)i psychicznym. Co ważniejsze, redukuje stany zapalne organizmu przyczyniając się do szybszej regeneracji po treningu. Probiotyki wytwarzają związki antyseptyczne, chroniące przed zakażeniami grzybiczymi i bakteryjnymi przewodu pokarmowego.

Czy wskazana jest profilaktyka probiotyczna?

Probiotyki wieloszczepowe, wyhodowane zespołowo nie prowadzą do dominacji. Szczepy bakterii zawarte w butelce są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania mikrobiomu, w tym całego organizmu. Natomiast niedobory tych bakterii prowadzą do licznych chorób. Dlatego ważna jest codzienna profilaktyka.

Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=UcrIP6Y0xVU

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>