– Probiotyki w płynie
Skontaktuj się z nami: 517 238 082 lub 531 989 101

Kim jesteśmy?

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem probiotyków firmy LIVING FOOD. Zaopatrujemy w nasze produkty hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. Poprzez swoją działalność chcemy przyczynić się do polepszenia stanu zdrowia naszych rodaków.

Ideą  Flow Day jest lekkość i energia w życiu codziennym. Przytłoczeni obowiązkami zapominamy o naszych pragnieniach i naszym zdrowiu. Flow to wyluzowanie i życie bez stresu, w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Flow Day to czas na odpoczynek, na spacer, na dobry kontakt ze sobą, umożliwiający rozpoznawanie własnych potrzeb, na miłe relacje z bliskimi, na rozwijanie umiejętności i realizowanie marzeń. Flow to spójność i harmonia umysłu z ciałem. Flow Day pozwala nakreślać cele, które jednak nie jest łatwo realizować, gdy tempo życia wokół nas zmusza do oszczędności czasu. Stres wynikający z pośpiechu, różnych relacji i zależności wymyka się zbyt często spod naszej kontroli. Człowiek słaby, podupadający na zdrowiu, z objawami apatii, czy depresji po prostu nie jest w stanie żyć flow. Bycie flow jest wtedy po za granicami.

W takich przypadkach mamy jednak wsparcie z natury. Dobre drobnoustroje wywodzą się z natury i zamieszkują nasze organizmy. Te prozdrowotne mikroorganizmy są istotnym mieszkańcem naszych jelit. Bakterie probiotyczne zabezpieczają dla siebie warunki do bezpiecznej i spokojnej w nas egzystencji, fundując nam tym samym zarówno zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Dbałość o to, by w naszych organizmach była odpowiednia populacja i różnorodność bakterii probiotycznych jest w dzisiejszych czasach na tyle istotna co odpowiednie nawodnienie organizmu .

Istotne jest, by produkty probiotyczne zawierały odpowiedni zestaw żywych i witalnych szczepów bakterii probiotycznych, ponieważ tylko takie potrafią przeżyć agresywne warunki układu pokarmowego i dalej zasiedlić układ jelit na odpowiednio wysokim poziomie.