– Probiotyki w płynie
Skontaktuj się z nami: 517 238 082 lub 531 989 101

Probiotyki w diecie – wpływ stosowania

Spis treści Jaki wpływ ma stosowanie probiotyków w diecie ?Prawdziwe opinie osób stosujących probiotyki .Naprawdę warto spróbować […]

Jaki wpływ ma stosowanie probiotyków w diecie ?

Na wstępie może warto przypomnieć czym są probiotyki . Definicja określa to pojęcie jako żywe drobnoustroje ,które podane w odpowiedniej ilości wywierają korzystny wpływ na zdrowie gospodarza . W skrócie mówiąc są to bakterie lub drożdże , które wspierają ludzki organizm .

Aktualnie nauka o żywieniu człowieka tak zwana dietetyka bardzo prężnie się rozwija . Niestety wciąż wielu dietetyków i specjalistów pomija niezwykle ważna rolę żywych , witalnych szczepów bakterii probiotycznych w profilaktyce i w leczeniu dietą .

Działanie bakterii probiotycznych to temat na osobny artykuł i to nie jeden . Zamiast opisywać szerokie działanie tych prozdrowotnych mikroorganizmów pragniemy przytoczyć kilka prawdziwych przypadków ludzi , którzy potwierdzają korzystny wpływ probiotyków na zdrowie .

 

Prawdziwe opinie osób stosujących probiotyki .

Czteroletni chłopiec z Wrocławia , który miał mieć wycięty owrzodzony odcinek jelita grubego dzięki stosowaniu Joy Day uniknął operacji .

Czternastoletnia dziewczynka , która miała problemy z chodzeniem i była karmiona dojelitowo została doprowadzona do wyjałowienia mikrobiologicznego .  Miało to wpływ na gorsze trawienie ale przede wszystkim na rozluźnienie stolca .  Stosowanie preparatów probiotycznych Joy Day pozwoliło na pozbycie się tego problemu .

Kolejnym wartym uwagi przypadkiem była kobieta , która od piętnastu lat chorowała na przewlekłe biegunki . Po kuracji probiotycznej jest żywym dowodem na to , że probiotyki w walce z biegunkami są nieocenioną pomocą . Do dzisiaj poleca wszystkim probiotyki od Joy Day .

Mamy także pozytywne doniesienia od kobiet będących w ciąży i szykujących się na narodziny dziecka . Szczególnie są to przypadki zgłaszające szybszą regenerację organizmu , poprawę samopoczucia i przypływ energii w czasie ciąży . Po porodzie natomiast osoby często donoszą , że stosowanie probiotyków Joy Day w czasie ciąży przełożyło się na ograniczenie nietolerancji pokarmowych i alergii u dziecka .

Rejestrujemy również liczne przypadki gdzie stosowanie wyżej wymienionych preparatów pomogło ustabilizować stan zdrowia pacjentów po antybiotykoterapii oraz chemioterapii .

Wspomnimy również o konferencji w Warszawie , która była poświęcona dietoterapii w chorobach cywilizacyjnych gdzie podeszła do nas mama ośmioletniego chłopca . Kobieta była wręcz zachwycona produktami Joy Day , ponieważ jej syn wyleczył się z alergii . Dowiedzieliśmy się również , że przed stosowaniem żywych bakterii probiotycznych zawartych w preparatach Joy Day , używała innych probiotyków co nie przyniosło zamierzonych rezultatów .

sportowiec trzymający probiotyki
Karol Małecki – Kulturysta IFBB PRO

Na koniec przytoczymy jeszcze przykład stosowania probiotyków u sportowców sylwetkowych . Jak wiadomo żeby zbudować duże mięśnie potrzebna jest wysokoenergetyczna dieta . Wiąże się to z tym , że codziennie trzeba spożywać ogromne ilości pożywienia .  Dostajemy dziesiątki pozytywnych opinii na temat poprawy trawienia i lepszego samopoczucia przez osoby będące na takich dietach . Najlepszym przykładem mogą być czołowi polscy kulturyści .

Naprawdę warto spróbować .

Dla wszystkich osób mających jakieś problemy z : alergiami , nietolerancjami , układem pokarmowy , wypróżnianiem i tak dalej , zdecydowanie polecamy produkty probiotyczne marki Joy Day .

Do stosowania profilaktycznego oczywiście również zachęcamy , ponieważ łatwiej jest zapobiegać niż leczyć .

Autor : Flow Day Team 

 

 

Przeczytaj również